Úvod » Organizační informace

Opatření VV HK Kralupy k mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví a ČSLH

publikováno 10.03.2020

Vážení rodiče, trenéři, vedoucí týmů a fanoušci, dovolujeme si Vás informovat, že z důvodu nepříznivého vývoje epidemiologické situace onemocnění virem COVID-19 v České republice (i ve spádovém území Kralup nad Vltavou), ve snaze o podporu maximální prevence a s respektem ke všem rozhodnutím Bezpečnostní rady státu a mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví České republiky z dnešního dne (10/03/2020) včetně jejich odůvodnění a účelu, rozhodl Výkonný výbor Klubu, že s okamžitou platností ruší veškeré tréninky všech kategorií s výjimkou tréninků kategorie juniorů a A-týmu, a to s účinností od 11. března od 06:00 do odvolání (vše dále sledujeme, o změnách Vás budeme neprodleně informovat). Výkonný výbor Klubu nemá pravomoc zrušit zápasy/turnaje soutěží organizovaných Českým svazem ledního hokeje, z. s., a proto budou veškeré zápasy probíhat podle rozhodnutí Českého svazu ledního hokeje, potažmo KVV ČSLH Střední Čechy. Věříme, že toto rozhodnutí přijmete s pochopením a vstřícností, i přes veškeré nepříjemnosti, tak, abychom společně podpořili veškerá preventivní opatření. Děkujeme! Výkonný výbor HOKEJOVÉHO KLUBU KRALUPY NAD VLTAVOU, z. s.