Úvod » Organizační informace

Předčasné ukončení sezóny HK Kralupy

publikováno 13.03.2020

Vážení rodiče, trenéři, vedoucí týmů a fanoušci, upřímně děkujeme Vám všem, kteří jste náš Klub v této sezóně jakýmkoliv způsobem podporovali. Ať již svou nezištnou prací, energií, přízní či financemi. Zejména v této souvislosti děkujeme všem partnerům, sponzorům, především městu Kralupy nad Vltavou a Středočeskému kraji za velkou stabilní finanční podporu Klubu. Děkujeme také společnosti Kralupská sportovní (všem zaměstnancům), kteří nám všem vytvářeli po celou sezónu příjemné zázemí ke sportovní činnosti Klubu! Současně gratulujeme všem týmům Klubu k jejich sportovním úspěchům a radosti, kterou v této sezoně prožili. Bohužel veškeré aktuální okolnosti, události, opatření i vývoj rozhodly o tom, že tato hokejová sezóna (2019/2020) je dnešním dnem oficiálně ukončena! Zdraví nás všech je přednější! Veškeré síly a energii již směřujeme k přípravě příští sezóny, na kterou se začínáme těšit! Věříme, že nyní přijmete s pochopením, že potřebné informace a podrobnosti k příští sezóně (začátek přípravy, složení realizačních týmů apod.) oznámíme, jakmile to bude možné. Pokud možno klidné dny a hodně zdraví! Výkonný výbor HOKEJOVÉHO KLUBU KRALUPY NAD VLTAVOU, z. s. PS: Na závěr ještě organizační dovětek k šatnám a výstroji: S ukončením sezóny je spojeno vystěhování šaten a jejich úklid. Vzhledem k přijatým opatřením vlády ČR je zimní stadion počínaje dnešním dnem zcela uzavřen a vstup do šaten bude umožněn pouze na povolení KS. Vystěhování šaten bude provedeno po kategoriích (nejpozději do 26.03.2020) koordinováno se sekretářem klubu, panem Ing. Kudelou. trenéry a vedoucí kategorií bude dojednan s ním den a hodina, kdy bude příslušná šatna zpřístupněna. (BUDEME Informovat!!!) Po vystěhování budou šatny komplexně uklizeny a vydezinfikovány personálem společnosti Kralupská sportovní tak, aby tyto byly připraveny pro zahájení letní přípravy. O novém termínu provedení zapůjčené výstroje hráčům a kategoriím Vás bude sekretář Klubu informovat.